Biz Kimiz ?

   

    PLASTMAN PLASTİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Şubat 2017 yılında Samsun Tekkeköy organize sanayi bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Öncelikli anlayışımız doğa dostu olmak ve üretimini yaptığımız her şeyin bu ilkeyle üretilmesidir.
    Plastik baskılı veya baskısız poşet, çöp torbası, sihrinki, naylon torba çanta, torba, çuval, file, sandık, kutu, kasa, damacana, şişe, bidon, makara, masura, bobin, tıpa, kapak, kapsül vb. paketleme malzemelerinin imalatını yapmaktayız. Aynı zamanda plastik hammaddeleri alım satımını, ithalat ve ihracatı fabrikamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Faaliyet alanı organize sanayi bölgesinde Plastik ve Kauçuk Meslek grubuna ait başka yerde sınıflandırılmamış diğer plastik ürünlerin imalatı konularında hizmet vermektedir.
    Faaliyete başladığımız günden bu yana geçen süreç ,bizlere yapılmamışı yapmak adına mücadale etmeyi , yeniliklerin yaratıcısı olmayı ve en önemlisi her şeyin kaynağı doğayı korumayı ve güvenilir hizmet vermenin firmayı her geçen gün ileri seviyelere taşıyacağını göstermiştir.
                                                                     

                                                                           Hep belirttiğimiz gibi ‘Doğayı Korumak  Hepimizin Elinde...’